No products in the Quote Basket.
| Area | 4"W x 11"D x 11"H |
|---|---|
| Color | clear |
| Depth | 11" |
| Features | stackable |
| Height | 11" |
| Material | plastic |
| Product Type | topping bin |
| Safety and Compliance | BPA free |
| Width | 4" |
| Vendor Name | Cal-Mil |
| Case Pack | 2 |
| Packed By | 2 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 4 cm |
| Item Height | 11 cm |
| Item Depth | 11 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Food / Topping Storage Display Bin |