No products in the Quote Basket.
| Area | 20-1/2"W x 27-1/2"D x 33-1/2"H |
|---|---|
| Depth | 27-1/2" |
| Features | Made in USA |
| Height | 33-1/2" |
| Material | aluminum |
| Product Type | pan dolly |
| Safety and Compliance | NSF |
| Style | swivel |
| Width | 20-1/2" |
| Vendor Name | Channel Manufacturing |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 20.5 cm |
| Item Height | 33.5 cm |
| Item Depth | 27.5 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Dolly Truck, Bun Pan |
| Specsheet | View Specsheet |