No products in the Quote Basket.
| Area | 10" x 12", 10" x 14" |
|---|---|
| Color | clear |
| Depth | 10" |
| Durability and Resistance | dishwasher safe |
| Material | plastic |
| Product Type | drain strainer |
| Vendor Name | Krowne Metal |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 822196301613 |
| Shipping Origin | 7470 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Depth | 10 cm |
| Item Weight | 5 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Plumbing Parts & Accessories |
| Specsheet | View Specsheet |