No products in the Quote Basket.
| Color | walnut |
|---|---|
| Features | with footrest |
| Material | beechwood, brass, wood |
| Product Type | bar stool |
| Style | slat back |
| Vendor Name | Oak Street |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 17.5 cm |
| Item Height | 44.5 cm |
| Item Length | 15.62 |
| Item Weight | 22 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Bar Stool, Indoor |