No products in the Quote Basket.
| Area | 18" x 18" x 26" |
|---|---|
| Capacity | 25 gallon |
| Color | black |
| Material | plastic |
| Product Type | tote box |
| Vendor Name | Oak Street |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 18.5 cm |
| Item Height | 26 cm |
| Item Length | 18.5 |
| Item Weight | 14 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Trash Receptacle Rigid Liner |