No products in the Quote Basket.
| Color | black, wine |
|---|---|
| Features | upholstered |
| Material | vinyl |
| Product Type | bar stool |
| Style | swivel |
| Vendor Name | Oak Street |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 19 cm |
| Item Height | 44.62 cm |
| Item Length | 16.75 |
| Item Weight | 28 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Bar Stool, Swivel, Indoor |