No products in the Quote Basket.
| Area | 12-3/4" x 20-7/8" |
|---|---|
| Depth | 4" |
| Material | enamel coated |
| Product Type | container |
| Size | 1/1 size |
| Vendor Name | Rational |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Depth | 4 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Accessory Pans |
| Specsheet | View Specsheet |