No products in the Quote Basket.
| Area | 19.25"W x 6.5"D x 42"H |
|---|---|
| Capacity | 330 lb. weight capacity |
| Color | White |
| Depth | 6.5" |
| Height | 42" |
| Material | plastic, steel |
| Product Type | folding chairs |
| Style | foldable |
| Width | 19.25" |
| Vendor Name | Flash Furniture |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 889142652526 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 19.25 cm |
| Item Height | 42 cm |
| Item Depth | 6.5 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Folding Chairs |