No products in the Quote Basket.
| Fits Brand | Moffat |
|---|---|
| Fits Model | E22M3, E23M3, E25, E25B, E25MS, E27, E27M2, E27M3, E27MS, E28M4, E31, E311, E311MS, E32, E32M, E32MS, E35-26, E35-30, E35GN-26, G32, G32M, G32MS |
| Product Type | timer |
| Replaces Parts | Moffat 011760; M011760 |
| Replaces Parts Brand | Moffat |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 2 cm |
| Item Height | 1 cm |
| Item Length | 2 |
| Item Weight | 0.15 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Replacement Parts, Equipment Timers and Alarms, Electro-mechanical Timers |