No products in the Quote Basket.
| Color | nickel |
|---|---|
| Features | adjustable legs |
| Material | stainless steel |
| Product Type | grill toaster |
| Temperature Control | thermostatic |
| Voltage | 240v |
| Vendor Name | APW Wyott |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 21.63 cm |
| Item Height | 28.94 cm |
| Item Depth | 16.31 cm |
| Item Weight | 97 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Bun Grill Toaster |
| Specsheet | View Specsheet |
| Shipping Origin | 37166 |
| Upc Gtn | 887331000000 |