No products in the Quote Basket.
| Area | 15"W x 20"D x 5"H |
|---|---|
| Capacity | 200 lb. capacity |
| Depth | 20", 23", 30" |
| Height | 5" |
| Material | stainless steel |
| Product Type | drawer assembly |
| Safety and Compliance | ADA compliant, NSF |
| Width | 15" |
| Vendor Name | BK Resources |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 841000000000 |
| Shipping Origin | 62411 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 15 cm |
| Item Height | 5 cm |
| Item Depth | 20 cm |
| Item Weight | 27.5 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Work Table, Drawer |
| Specsheet | View Specsheet |