No products in the Quote Basket.
| Area | 19"W x 26"D x 70-1/2"H |
|---|---|
| Capacity | 6 lug |
| Depth | 26" |
| Design | mobile |
| Durability and Resistance | heavy duty |
| Features | Made in USA |
| Height | 70-1/2" |
| Material | aluminum |
| Product Type | lug rack |
| Safety and Compliance | NSF |
| Style | swivel |
| Width | 19" |
| Vendor Name | Channel Manufacturing |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 19 cm |
| Item Height | 70.5 cm |
| Item Depth | 26 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Lug Rack |
| Specsheet | View Specsheet |