No products in the Quote Basket.
| Area | 7"H x 3-1/2" d |
|---|---|
| Depth | 3-1/2" |
| Diameter | 3-1/2" diameter |
| Height | 7" |
| Product Type | mixer pump |
| Vendor Name | Dynamic USA |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 12919 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Height | 7 cm |
| Item Depth | 3.5 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Mixer Attachments |