No products in the Quote Basket.
| Area | 30"W x 30"D x 29.5"H |
|---|---|
| Capacity | 500 lb. weight capacity |
| Color | black |
| Depth | 30" |
| Features | stackable |
| Height | 29.5" |
| Material | metal |
| Product Type | table and chair sets |
| Shape | round |
| Style | bistro |
| Thickness | 1.25" |
| Width | 30" |
| Vendor Name | Flash Furniture |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 set |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 889142081999 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | set |
| Case Pack By | set |
| Item Width | 30 cm |
| Item Height | 29.5 cm |
| Item Depth | 30 cm |
| Priced By | set |
| Vendor Category | Indoor Outdoor Sets |