No products in the Quote Basket.
| Area | 29.75"W x 59.75"D, 31.5"W x 63"L |
|---|---|
| Color | black |
| Depth | 59.75" |
| Length | 63" |
| Material | metal |
| Product Type | outdoor table |
| Style | café |
| Thickness | 1" |
| Width | 29.75", 31.5" |
| Vendor Name | Flash Furniture |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 889142026051 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 31.5 cm |
| Item Depth | 59.75 cm |
| Item Length | 63 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Indoor Outdoor Tables |