/ GSW USA, AESP1-23J24LP, Stock Pot Range
Single 23-Tip Jet Burner Stock Pot Range
18″ x 21″ x 24″ (LP)
GSW USA, AESP1-23J24LP, Stock Pot Range quantity
Add to Quote
SKU
CS-703304
Categories
Cooking Equipment
Equipment & Supplies
GSW USA
GSW USA - Ranges
Ranges
Vendors
View Spec Sheet
18” W x 21” D x 24” H, 23 Tips Jet Burner, Stock Pot Stove
Additional information
Area
18" x 21" x 24"