/ GSW USA, AESP2-3R24LP, Stock Pot Range
Double 3-Ring Burner Stock Pot Range
18″ x 42″ x 24″ (180000 BTU) (LP)
GSW USA, AESP2-3R24LP, Stock Pot Range quantity
Add to Quote
SKU
CS-703299
Categories
Cooking Equipment
Equipment & Supplies
GSW USA
GSW USA - Ranges
Ranges
Vendors
View Spec Sheet
3 Rings Burner (AESP-3R)
Additional information
Area
18" x 42" x 24"