/ GSW USA, AEWR-23J10NG, Wok Range
Single 13″ Hole 23-Tip Jet Burner Countertop Wok Range
30″ x 18″ x 10″ (100000 BTU) (NG)
GSW USA, AEWR-23J10NG, Wok Range quantity
Add to Quote
SKU
CS-703297
Categories
Cooking Equipment
Equipment & Supplies
GSW USA
GSW USA - Ranges
Ranges
Vendors
View Spec Sheet
23 Tips Jet Burner
Additional information
Area
30" x 18" x 10"