No products in the Quote Basket.
| Area | 102-1/4"W x 30"D x 45-1/2"H, 18"L x 24"W x 14"D |
|---|---|
| Backsplash | 9" backsplash |
| Depth | 14", 30" |
| Design | backsplash, left-to-right, straight design |
| Features | sink |
| Height | 45-1/2" |
| Legs | stainless steel |
| Length | 18" |
| Material | stainless steel |
| Product Type | soiled dishtable |
| Safety and Compliance | ETL |
| Style | straight |
| Width | 102-1/4", 24" |
| Vendor Name | GSW USA |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 91731 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 102.25 cm |
| Item Height | 45.5 cm |
| Item Depth | 30 cm |
| Item Length | 18 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Dishtable, Soiled |
| Specsheet | View Specsheet |