No products in the Quote Basket.
| Color | black |
|---|---|
| Height | standard height |
| Material | stamped steel |
| Product Type | table base |
| Vendor Name | Oak Street |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 22 cm |
| Item Height | 28.75 cm |
| Item Length | 22 |
| Item Weight | 38 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Table Base |
| Specsheet | View Specsheet |