No products in the Quote Basket.
| Design | mobile |
|---|---|
| Height | 36-7/8" |
| Material | stainless steel |
| Product Type | oven stand |
| Vendor Name | Rational |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 60008 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 26.88 cm |
| Item Height | 36.88 cm |
| Item Depth | 25.88 cm |
| Item Weight | 62.83 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Equipment Stand, Oven |