No products in the Quote Basket.
| Color | black, blue, clear |
|---|---|
| Compressor Style | self contained |
| Door Type | glass doors, sliding doors |
| Height | 32-7/8" |
| Material | glass |
| Product Type | counter display |
| Refrigeration | refrigerated, self-contained refrigeration |
| Safety and Compliance | cETLus, ETL-sanitation |
| Style | vertical |
| Width | 35-3/4" |
| Vendor Name | Structural Concepts |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 49441 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 35.75 cm |
| Item Height | 32.88 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Display Case, Refrigerated, Slide In Counter |
| Specsheet | View Specsheet |