No products in the Quote Basket.
| Capacity | 3/4 quart |
|---|---|
| Depth | 2-3/8" |
| Diameter | 6.25" dia |
| Features | Made in USA |
| Product Type | mixing bowl |
| Vendor Name | Vollrath |
| Case Pack | 6 |
| Packed By | 6 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 029419038312 |
| Shipping Origin | 530820611 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Depth | 2.38 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Mixing Bowl, Metal |