No products in the Quote Basket.
| Capacity | 1 oz. |
|---|---|
| Color | clear |
| Diameter | 1.56" dia |
| Durability and Resistance | dishwasher safe |
| Height | 3" |
| Material | glass, stainless steel |
| Product Type | salt / pepper shaker |
| Vendor Name | TableCraft Products |
| Case Pack | 24 |
| Packed By | 24 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 727875000651 |
| Shipping Origin | 60031 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Weight | 4 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Salt / Pepper Shaker |