No products in the Quote Basket.
| Height | 18.4" |
|---|---|
| Product Type | water filtration system |
| Vendor Name | Hoshizaki |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 30224 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Height | 18.4 cm |
| Item Weight | 3.8 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Water Filtration System, for Ice Machines |
| Specsheet | View Specsheet |